Red Čuvara grada Zagreba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za nove posjetitelje Foruma

+32
Sestra Magdalena
Bryn NíMorrigu
beringarius
Munthasem
Kontessa Gytha od Klisa
Runewhisperer
Nereida
Brat Maximus
brat Magnus
Vermundur
Coitus Maximus Superbus
Grdosjek
Gruger
Monstruozni Prdac
Brat Lukas
pessimus dux
Reynald du Chatillon
Brat Oswald
Violentus Vinolentus
Sestra Sofia
lucija.luja
BratManfred
Alicia Dominica
Nathaniel
Brat Federik
Ormhäxan
Honorius
Brat Bartholomew
Brat Lotharius
Suecia
Brat Nennus
Brat Liberius
36 posters

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Kontessa Gytha od Klisa Sat Oct 20, 2012 5:22 pm

What a Face Postovanje, evo da se i ja predstavim,
zovem se gorana al me svi zovu goge ili goga, Very Happy iz splita sam ali sam kliska... hehe... vecina me cuvara zna, a i udali su me za jednoga prije koji tjedan... hehe... od klisa sam u kontaktu sa cuvarima, pocevsi od Ory-a pa sam u Koprivnici upoznala vecinu vas i jos da nabrojim Medvedgrad i Arena centar... Very Happy ako nekoga moji detalji zanimaju nek se slobodno jave ili neka me dodaju na fejsu....
pozdrav iz suncem okupanog Splita..... HRSK !!! sunny pirat
Kontessa Gytha od Klisa
Kontessa Gytha od Klisa
Acolyta
Acolyta

Posts : 9
Join date : 2012-10-20
Age : 40
Location : Split

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Brat Nennus Sat Oct 20, 2012 9:19 pm

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 1176942324 Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 936075699
Brat Nennus
Brat Nennus
Armicustos
Armicustos

Posts : 425
Join date : 2012-03-07

https://cuvarizagreba.forumcroatian.com

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Munthasem Fri Nov 23, 2012 3:51 am

Viva ludež!
Eto vam još jednog gnjavatora. Zovem se Mak a ime Munthasem sam vidio u nekom stripu kojih sam imao gomilu i na posvemašnji užas ista nestade u magnovenju odrastanja i pogrešnih odluka. Bilo bi grandiozno napisati kako se iza tog nadimka krije kakva živopisna ili makar perverzna priča no pojeo vuk magare, samo mi se sviđa kako zvuči, te osim toga nema ama baš nikakvo kozmičko metafizičko ili kakvogod drugo značenje. Na sveopću …khm… radost ukućana, od nečeg što bismo uz nešto mašte mogli nazvati milo dete, prometnuh se u nekim godinama u manijaka uvijek nepogrešivo zaluđenog svime od čega sam u pravilu imao veoma malo koristi, uspješno zapostavljajući neke stvari koje bi mi u životu mogle koristiti. Stripovi, knjige, filmovi, glazba i ponešto besposličarenja smjerno opravdavanog epitetom entuzijazma, obilježili su mi dobar dio života i ponešto ga obojili raznolikim spektrom koječega poput horrora, sword & sorcerya, fantasya, metala, rock'n'rolla, živopisnim poluobnaženim djevama iz pera Franka Frazette, Borisa Valeja, Earla Norema, Erniea Chana, Branislava Baneta Kerca i ostalih zaslužnih za to da mi i dan danas svaka baba može reći Ajme Gospe ti vidi ga. A biće da bi se vratija on sam sebi kad bi ima kome. Bavim se masažom a zanimaju me kojekakvi zanati. Obrada drva, metala, kože, oružje, oklopi, kao i druženje sa svima koji su u životu na sličan način udareni mokrom krpom po glavi. U mom slučaju tu su krpu uvjeren sam umočili u kakvu bačvu absinta ili barem juhe od ludara. Do sljedećeg druženja i plaženja na četiri noge uzrokovanog viškom alkohola, yo ho ho and the bottle of Rum !
Munthasem
Munthasem
Acolytus
Acolytus

Posts : 3
Join date : 2012-11-23

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Brat Nennus Fri Nov 23, 2012 4:10 am

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 936075699

Mislim da su nas sve skupa drmnuli necim osjetno tvrdjim od mokre krpe ( Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 2064803900 ) al dobro... Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 3390912444

Btw, pristup internom (clanskom) dijelu foruma ti je otvoren.
Brat Nennus
Brat Nennus
Armicustos
Armicustos

Posts : 425
Join date : 2012-03-07

https://cuvarizagreba.forumcroatian.com

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by beringarius Fri Nov 23, 2012 11:27 am

dobrodošli oboje Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 84884662
beringarius
beringarius
Scutarius
Scutarius

Posts : 12
Join date : 2012-11-04
Age : 34
Location : Sinj/Zagreb

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Kontessa Gytha od Klisa Fri Nov 23, 2012 5:38 pm

Ljudi Moji Najdrazi, hvala vam sto ste me prihvatili u vasu udrugu, cujemo se i vidimo uskoro, HRSK !!!! Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 605512096
Kontessa Gytha od Klisa
Kontessa Gytha od Klisa
Acolyta
Acolyta

Posts : 9
Join date : 2012-10-20
Age : 40
Location : Split

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Bryn NíMorrigu Sat Nov 24, 2012 1:37 am

Pozdrav! Very Happy
Tena, 19, brucošica kemije. Iz malog međimurskog sela.
Za one koji neznaju, bavila sam se/bavim se mnogočime: razbijanje laboratorijskog posuđa, travarstvo, povijest, mitologija, folklor, vezenje, šivanje, balet, streličarstvo, udisanje para amonijaka...
Jedva vas čekam sve upoznati! ^^
Bryn NíMorrigu
Bryn NíMorrigu
Acolyta
Acolyta

Posts : 10
Join date : 2012-11-24
Location : Antumnos

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Brat Nennus Sat Nov 24, 2012 1:43 am

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 936075699

Eto sluzbeno i tebe medju nama Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 1090697419
Dobro nam dosla i sto ugodniji boravak i vritualno i real life
Brat Nennus
Brat Nennus
Armicustos
Armicustos

Posts : 425
Join date : 2012-03-07

https://cuvarizagreba.forumcroatian.com

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Sestra Magdalena Sat Nov 24, 2012 11:41 am

Pozdrav svima!
Evo baš čitam postove novih članova, pa primjetih da se sama još nisam svih ovih mjeseci predstavila na forumu (sram me bilo!) tongue
Dakle, da to ispravimo: za one koji me još ne znaju - zovem se Marina, imam 24 godine. Od početaka sam u udruzi, a oživljenom poviješću bavim se valjda 2-3 godine (ispravite me ako sam u krivu, ali zbilja jako loše pamtim brojeve) Rolling Eyes Odrasla u šumovitim bespućima nedaleko od Karlovca, a prema nekim saznanjima imam i bugarske krvi, pa mislim da to uvelike objašnjava moju fascinaciju hladnim oružjima, paležom i ostalim načinima srednjovjekovne zabave. Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 2897592507
U udruzi sam, pogađate, jer me fanatično zanima srednji vijek, a posebno razdoblje križarskih ratova i sve vezano uz kulturu toga doba; a naravno i zato jer je najbolja ekipa u Čuvarima! Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 84884662 Treniram prvenstveno dugi mač, okušavam se i u ostalim borbenim vještinama; a tu su još i radionica heraldike, ples i kaligrafija kojom se kanim ozbiljnije baviti.
Inače studiram komparativnu književnost i germanistiku (buduća prof.), a u slobodno vrijeme manijakalno čitam skoro sve što mi dođe pod ruku, gledam filmove, dokumentarce i SOA, slušam stari rock i metal, ponekad nešto nacrtam, dajem instrukcije iz njemačkog i lektoriram na hrvatskom; tražim Kukijeve stvari po kući, i ne kuham tongue (Bitno je da upamtite ovo zadnje, možda će vam jednom spasiti život!)
Sestra Magdalena
Sestra Magdalena
Soror Maior
Soror Maior

Posts : 61
Join date : 2012-03-08
Age : 36
Location : Jerusalem

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Nereida Sat Nov 24, 2012 8:35 pm

Zelim svima novima dobrodoslicu bounce bounce
Mak , sad imas se kome vratit ... aeee...nas puno, pa nek pricaju babe hahaha..
Marina, palez raznih sela i gradova je najbolja zabava Shocked
Nereida
Nereida
Soror Minor
Soror Minor

Posts : 57
Join date : 2012-05-23
Age : 49

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by amorfia Mon Nov 26, 2012 7:53 pm

Pozdrav svima! Ja sam Andreja, rockerica, gimnazijalka, nesuđeni vječni student (bolonja mi je totalno sj***** koncept pa sam se ostavila faksa), još ovaj tjedan radim kao poslovna tajnica, izrađujem nakit, vodim kreativne radionice, volim fotkati (i totalno sam jadna jer mi je objektiv riknuo). Imam 31 godinu, muža bluzera i muskulfiber nakon jučerašnjeg treninga (kao što pjesma kaže... u lošoj formi sam...).

amorfia
amorfia
Acolyta
Acolyta

Posts : 10
Join date : 2012-11-25

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Brat Nennus Tue Nov 27, 2012 1:26 am

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 936075699

Ajde, ajde... mozda imas muskulfiber al sad bar znas kak muza pobacat po kuci Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 197993684
Brat Nennus
Brat Nennus
Armicustos
Armicustos

Posts : 425
Join date : 2012-03-07

https://cuvarizagreba.forumcroatian.com

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Sacred Viking Tue Dec 11, 2012 4:11 am

Pozdrav!!!
Zovem se Vitaliy, zivim/studiram u Zagrebu, prije toga zivio 5 godina u Metkovicu a prije toga u Ukrajini.
Oduvijek me zanimao srednji vijek, preko filmova, knjiga i kompjuterskig igara.
Najvise sam zainteresiran za macevanje i ostale borilacke vjestine, ali mogu i sve ostalo probat. Volim putovat, volim zimu Smile
Ne znam sta bi jos pisao, upoznat cemo se bolje na druzenjima i na treninzima Wink
Sacred Viking
Sacred Viking
Acolytus
Acolytus

Posts : 6
Join date : 2012-12-11
Age : 34

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Brat Nennus Tue Dec 11, 2012 4:23 am

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 1176942324 Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 936075699

Zaboravil si dodat da ti hobiji ukljucuju i letenje po zraku uz svesrdnu pomoc Udruzne zenskadije Wink

Ugodan boravak na forumu i jos ugodniji u Udruzi!
Brat Nennus
Brat Nennus
Armicustos
Armicustos

Posts : 425
Join date : 2012-03-07

https://cuvarizagreba.forumcroatian.com

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Prijavak!

Post by Anchie Fri Jan 25, 2013 9:42 pm

Evo i meneeee :-D

Ana Marija, 35 godinica, frisko primljena sinoc medju akolite pojurih i ovdje.

Rodjena u Splitu, prvi film kojeg se sjecam da sam gledala u kinu bjese Excalibur s kojih 6 godina i tu je krenula fasciniranost vitezovims, dvorcima, carobnjacima i damama. S 11 me preselise u London i odmah prvi vikend me roditelji odveli u Tower of London, sto je bio pocetak desetogodisnjeg trenda izleta po citavoj drzavi i posjeta dvorcima, pred kojima su se nerijetko odrzavali sajmovi i turniri. Usput sam se zaljubila u citanje povijesnih romana i pretezno me drzi period od 1120-1485.

Vratila sam se u Hrvatsku prije tocno 15 godina kvazi nesto brljavila na filozofskom (propali anglist, profesori ne vole kad im se ispravlja izgovor i vokabular), udala se, rodila dva sina, razvela se i konacno prosle godine odlucila dolaziti na turnire ne samo kao posjetitelj.

Cuvare nadjoh preko Zmajeva cije sam aktivnosti par godina pratila izdaleka. Trebalo je malo volje i hrabrosti da se osokolim krenuti na druzenja i treninge i - evo me s vama :-)

U slobodno vrijeme dok se ne razgovaram na poslu s ljutim strancima volim dobre knjige i filmove, ne nuzno fantasy / SF ali pretezno vuce na tu stranu, stripove, steampunk, slusam sve osim jazza koji ne mogu i cajki ako mi netko ne podvali link. Za RPG i racunalno igranje nemam bas vise toliko vremena a ovo sam vam otipkala na mobitelu jer cu tek kroz koji dan nakon dugo vremena doma dobit net (fala Goge :-*)

To bi bilo to za sad, hvala na paznji i da ne zaboravim - HRSK!
Anchie
Anchie
Acolyta
Acolyta

Posts : 34
Join date : 2013-01-25
Age : 46

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by amorfia Fri Jan 25, 2013 9:57 pm

totalno sam ljubomorna na ove godine koje si provela u GB posjećujući dvorce Very Happy dobrodošla!
amorfia
amorfia
Acolyta
Acolyta

Posts : 10
Join date : 2012-11-25

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Brat Nennus Fri Jan 25, 2013 11:22 pm

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 936075699 Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 230572241

Dobro nam dosla! Nek ti boravak na forumu bude jednako zabavan (i hopefully manje traumatican) ko i real life druzenja Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 3390912444
Brat Nennus
Brat Nennus
Armicustos
Armicustos

Posts : 425
Join date : 2012-03-07

https://cuvarizagreba.forumcroatian.com

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty intro

Post by Nikola2 Tue May 14, 2013 10:23 am

Bok svima,

evo ukratko da velim nekaj o sebi...hm. Lakše mi je doći svaki četvrtak u Runu pa uz piće čavrljati al treba pratiti protokole hehe.

Odrastao sam u Utrinama. Oduvijek sam obožavao mač i štit, laseri i svemirski brodovi nikad nisu bili u mom arsenalu. Od tuda je i nastala ljubav za D&D kojeg igram već preko 18 godina. Dok sam igrao D&D završio sam grafičku školu za dizajnera. Kasnije specijalizirao graf. tehnologiju i uredništvo, malo sam išao na fotografiju, malo s bavio bonsajima (sa dobro Vam poznatim Hrvojem-aka. Rocky hehe), pa sad još i web design. Volim biti kreativan i od koristi pa vas molim da to iskoristite. Za ostale upite slobodno uletite četvrtkom uRuni, možete uletiti i sa ekstra pićem i vaš sam. Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 84884662

Inače, otac dvoje malih ratnika (Fran i Borna) koji ćes vremenom prerasti u velike vođe. Smile



...do četvrtka u Runi,

snažno i časno.

Nikola


Last edited by Nikola2 on Tue May 14, 2013 10:31 am; edited 2 times in total (Reason for editing : gramatika :))
Nikola2
Nikola2

Posts : 1
Join date : 2013-05-08
Age : 44
Location : Zagreb

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Brat Nennus Tue May 14, 2013 11:37 pm

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 936075699

Dobrodosao Very Happy
Taman si naletio kad smo u fazi prebacivanja na novi forum (http://cuvari.hr/forum/index.php) pa preporucam da si odmah i tamo napravis account kako bi bio u tijeku
Brat Nennus
Brat Nennus
Armicustos
Armicustos

Posts : 425
Join date : 2012-03-07

https://cuvarizagreba.forumcroatian.com

Back to top Go down

Za nove posjetitelje Foruma - Page 4 Empty Re: Za nove posjetitelje Foruma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum